Lektorzy

Anna Niechwiadowicz

thumbnail

Tajniki języków (angielskiego i polskiego) przybliżam chętnym uczniom od sześciu lat. Przez ten czas odkryłam, że w uczeniu najbardziej lubię spotkanie drugiego człowieka, a rozmowę uważam za najlepszą formę ćwiczenia języka obcego.

W wolnych chwilach czytam, zwykle współczesne powieści, najchętniej kilka jednocześnie.


Kaja Żurawek

thumbnail

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowego Studium Nauczana Języka polskiego jako Obcego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W październiku 2010 rozpoczęłam studia w Filologicznym Studium Doktoranckim na Uniwersytecie Gdańskim.

Uwielbiam uczyć, poznawać nowych ludzi i ich kulturę, zwyczaje, gusta muzyczne i kulinarne. Spotkanie z nowym uczniem zawsze jest dla mnie przygodą, tajemnicą, wyzwaniem.

W życiu fascynuje mnie różnorodność. Chciałabym poznać i posmakować jak najwięcej.

Bliska jest mi idea życia ekologicznego, w przyjaźni z naturą i zwierzętami. W wolnym czasie gotuję dla najbliższych, czytam, piszę, rozpieszczam dwie kotki. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą. Staram się przekonać uczniów, że nasz język nie jest taki straszny, jak go malują.


Magdalena Majdańska

thumbnail

Ukończyłam filologię polską, filozofię i glottodydaktykę na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Moje doświadczenie zawodowe skupia się wokół nauczania języka polskiego zarówno Polaków jak i obcokrajowców. Praca z ludźmi pochodzącymi z różnych stron świata pozwala na odkrywanie zupełnie nowych perspektyw spojrzenia na język. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi, zwiedzać nowe miejsca i czytać stare książki.


Sprawdź koniecznie!

Kolonie z Językiem Polskim Gdańsk

Nasi lektorzy

thumbnail

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - ukończyła filologię polską ze specjalizacją pedagogiczną i glottodydaktyczną.

Marlena Czerwińska


thumbnail

Uczenie języka polskiego jako obcego to fascynujące zajęcie – daje mi możliwość spojrzenia na mój język ojczysty z zupełnie innej perspektywy, a możliwość towarzyszenia studentom w odkrywaniu jego piękna jest dla mnie źródłem osobistej satysfakcji.

Magdalena Puzyn


thumbnail

Moją pasją jest praca z ludźmi i dla ludzi. Lubię, gdy innym jest ze mną dobrze. W wolnym czasie czytam, słucham muzyki, rozmyślam. Moje ulubione miejsca to las, plaża, Kraków i Krym.

Joanna Samp


thumbnail

Anna Niechwiadowicz Tajniki języków (angielskiego i polskiego) przybliżam chętnym uczniom od sześciu lat.

Anna Niechwiadowicz


thumbnail

Praca z ludźmi pochodzącymi z różnych stron świata pozwala na odkrywanie zupełnie nowych perspektyw spojrzenia na język.

Magdalena Majdańska


thumbnail

Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą. Staram się przekonać uczniów, że nasz język nie jest taki straszny, jak go malują..

Kaja Żurawek


Wyświetl wszystkie

Opinie o nas

Akademia Muzyczna w Gdańsku, Dr Oetker, GEMALTO, OHL, Gdańskie Młyny, Lechia Gdańsk, Jeppesen, DEGREMONT, HTEP, Auchan, Sevivon, Terma Group, SII, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, ATIRA, Rosyjski Morski Rejestr Statków, Instytut Maszyn Przepływowych

NASI KLIENCI

I have been a student at AJP for 9 months and have enjoyed it immensely – both learning the language and attending workshops where I gained more insight into the Polish culture.

Andrea Hansen, Denmark

Bardzo dziękuję za wszystko. Ja lubilam ten kurs, pomógł mi z jezykiem polskim i byłam wesoła.

Fadia Francis

I can warmly recommend your courses and the nice and very ambitious teachers.

Alexandra Rechsteiner, Switzerland

It was great to have instruction specifically tailored to my requirements and interests. I came for one week, covered a lot of ground, and was pushed a bit out of my "comfort zone"..

Leigh Crestohl, England

Lekcja była interesująca. Atmosfera była dobra. Poszukiwanie skarbów było dobrze zorganizowane

Isabel Mendes, Portugalia

Nauczycielki są miłe, sympatyczne i zawsze pomóc mi. Jestem bardzo szczęśiwy o tym kurs i mam nadzieję, że będę tu jeszcze raz następnie roku.

Joan Hernandez Farigola, Katalonia

Joanna zawsze była bardzo zmotywowana i wesoła. Też bardzo podobały mi się warsztaty i atmosfera szkoły. Najbardziej podobał mi się warsztat gotowania!

Bianca Fisher, Austria

Wyświetl wszystkie

Humor z lekcji

Eriz: Czy masz brata? Lektorka: Nie, nie mam. E: Dlaczego?! Lektorka: Proszę pytać mojego ojca.

Humor2

Lektorka: Jaką proponujecie metodę, żeby nauczyć się aspektu? Miguel: Hipnoza.(późniejszy komentarz innej lektorki) "Nie wiem, czy ja bym chciała potem moich uczniów dobudzać".

Humor3

Henrik: Mieszkam z Polakami i kotem. Rozmawiamy po polsku. Lektorka: Z kotem też?! Henrik: Nie, kot nie rozumie i chcemy go oddać.

Humor

Wyświetl wszystkie