Kursy grupowe

Co jest wyjątkowego w kursach AJP?

1. Uczymy metodą Tylko polski - od początku po polsku! To daje najlepsze efekty.

2. Wszystkie kursy przygotowują do egzaminów ECL

3. Nasze kursy są akredytowane przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku

 

A poza tym - lektorzy z pasją, przyjazny sekretariat, pakiet startowy i kawa/herbata dla każdego :)

Sprawdź Opinie - to przynosi rezultaty!

 

Zapraszamy na kursy w wymiarze 1x90 lub 2x 90 min tygodniowo oraz kursy intensywne i akademickie, z zajęciami codziennie,

patrz: Kursy intensywne, Kursy akademickie

 

Kursy grupowe (semestralne) otwieramy cały rok, szczególnie na początku października, lutego i czerwca. Jeden semestr trwa około 3,5-4miesięcy, w zależności od ilości świąt państwowych w czasie trwania kursu. Standardowy kurs obejmuje dwa semestry nauki. Istnieje również możliwość wykupienia kursu na rok nauki (trzy semestry).

 

Kursy mają dwie wersje : COMFORT i ECONOMIC.

Kursy COMFORT to dogodne godziny zajęć i bardzo małe grupy (3-7 osób).

Kursy ECONOMIC to bardzo atrakcyjna cena, dzięki dużo większej ilości kursantów (8-20 osób), Terminy kursów ECONOMIC to sobota lub wczesne przedpołudnie w ciągu tygodnia (miedzy 12.00 a 16.00 lub po 20.30).

 

CENNIK

 

Zapisy i szczegółowe informacje :

 +48 609 087 301

office@ajp.gdansk.pl

lub Grafik zajęć

Zapraszamy !

 

Sprawdź koniecznie!

Kolonie z Językiem Polskim Gdańsk

Nasi lektorzy

thumbnail

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - ukończyła filologię polską ze specjalizacją pedagogiczną i glottodydaktyczną.

Marlena Czerwińska


thumbnail

Uczenie języka polskiego jako obcego to fascynujące zajęcie – daje mi możliwość spojrzenia na mój język ojczysty z zupełnie innej perspektywy, a możliwość towarzyszenia studentom w odkrywaniu jego piękna jest dla mnie źródłem osobistej satysfakcji.

Magdalena Puzyn


thumbnail

Moją pasją jest praca z ludźmi i dla ludzi. Lubię, gdy innym jest ze mną dobrze. W wolnym czasie czytam, słucham muzyki, rozmyślam. Moje ulubione miejsca to las, plaża, Kraków i Krym.

Joanna Samp


thumbnail

Anna Niechwiadowicz Tajniki języków (angielskiego i polskiego) przybliżam chętnym uczniom od sześciu lat.

Anna Niechwiadowicz


thumbnail

Praca z ludźmi pochodzącymi z różnych stron świata pozwala na odkrywanie zupełnie nowych perspektyw spojrzenia na język.

Magdalena Majdańska


thumbnail

Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą. Staram się przekonać uczniów, że nasz język nie jest taki straszny, jak go malują..

Kaja Żurawek


Wyświetl wszystkie

Opinie o nas

Akademia Muzyczna w Gdańsku, Dr Oetker, GEMALTO, OHL, Gdańskie Młyny, Lechia Gdańsk, Jeppesen, DEGREMONT, HTEP, Auchan, Sevivon, Terma Group, SII, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, ATIRA, Rosyjski Morski Rejestr Statków, Instytut Maszyn Przepływowych

NASI KLIENCI

I have been a student at AJP for 9 months and have enjoyed it immensely – both learning the language and attending workshops where I gained more insight into the Polish culture.

Andrea Hansen, Denmark

Bardzo dziękuję za wszystko. Ja lubilam ten kurs, pomógł mi z jezykiem polskim i byłam wesoła.

Fadia Francis

I can warmly recommend your courses and the nice and very ambitious teachers.

Alexandra Rechsteiner, Switzerland

It was great to have instruction specifically tailored to my requirements and interests. I came for one week, covered a lot of ground, and was pushed a bit out of my "comfort zone"..

Leigh Crestohl, England

Lekcja była interesująca. Atmosfera była dobra. Poszukiwanie skarbów było dobrze zorganizowane

Isabel Mendes, Portugalia

Nauczycielki są miłe, sympatyczne i zawsze pomóc mi. Jestem bardzo szczęśiwy o tym kurs i mam nadzieję, że będę tu jeszcze raz następnie roku.

Joan Hernandez Farigola, Katalonia

Joanna zawsze była bardzo zmotywowana i wesoła. Też bardzo podobały mi się warsztaty i atmosfera szkoły. Najbardziej podobał mi się warsztat gotowania!

Bianca Fisher, Austria

Wyświetl wszystkie

Humor z lekcji

Eriz: Czy masz brata? Lektorka: Nie, nie mam. E: Dlaczego?! Lektorka: Proszę pytać mojego ojca.

Humor2

Lektorka: Jaką proponujecie metodę, żeby nauczyć się aspektu? Miguel: Hipnoza.(późniejszy komentarz innej lektorki) "Nie wiem, czy ja bym chciała potem moich uczniów dobudzać".

Humor3

Henrik: Mieszkam z Polakami i kotem. Rozmawiamy po polsku. Lektorka: Z kotem też?! Henrik: Nie, kot nie rozumie i chcemy go oddać.

Humor

Wyświetl wszystkie